Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről az alaplapról mi a...

Erről az alaplapról mi a véleményetek? Nem fog elfüstölni egy év után?

Figyelt kérdés
erről lenne szó: [link]
2012. jún. 28. 12:40
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Hát válassz hozzá megfelelő tápot is :)

(A többi eszköz tekintetében)

De az Asus nem ma kezdte az alaplap gyártást. ettől még nem kizárt, hogy valami tönkremegy. Ezt megjósolni ...

Azt mondom mint bármelyik másikra, 50-50% .. vagy igen vagy nem :)

2012. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Asus elég jó alaplapokat gyárt, szerintem megbízhatsz benne, elég jó szerviz háttere van az országban. De a gyártási hibákat nem lehet előre látni.Mint ahogy előttem írták megfelelő táppal, és alkatrészekkel és egy kis odafigyeléssel évekig működni fog.

Ez nem csak szoftveres odafigyelést jelent.

Az elektronikai alkatrészeknek két nagy ellensége van. Az egyik a porlerakódás, ami fokozott melegedést is okozhat. Évente kétszer, ha porosabb helyen laksz többször is, nyugodtan le lehet venni az oldal lapokat és kitakarítani a port, a ventilátorokat, ha van a porszűrőket. Én porszívót használok és puha sörtéjű ecsetet. Az ecsettel csak felkavarom a port és a porszívóval a szálló port szívom fel.

A másik pedig a túláram, feszültség ingadozás. Az elsőt egy megfelelően védett elosztóval kivédheted. De ha mind a kettőt ellen szeretnél védekezni akkor vegyél melléje szünetmentes áramforrást.

2012. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! most megnyugtattatok. a táppal nem lesz gond, minőségi cuccokat válogatok össze. tuningolva nem lesz, szóval rajtam nem fog múlni semmi :)
2012. jún. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!