Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapról vagy tápegységrő...

Az alaplapról vagy tápegységről honnan tudni hogy a közeljövőben meg fog halni?

Figyelt kérdés

Elégéé furcsán viselkedett ma a gép:


játszok, és egyszer csak befagyott a játék, billenytűzet, egér nem működött, ujrainditottam a gépet. billenyű, egér még most sem volt, átkötöttem az egeret az előlapi usb-re és működött, aztán végül már elöl se működött miközben dugdostam. gépet kikapcsoltam. ujra kapcsolnám be, felvillan (hogy áramot kapott) aztán nyomogatom és sehogy se kapcsolodik be.


na most megpiszkáltam a kábeleket, most kapcsoltam be műkszik minden, de nemtudom h mi volt a baja: tápegység vagy alaplap???



2012. jún. 8. 20:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bekapcsolaskor 1-2 masodpercre minden beindul, processzor huto, videokartya(HD 3650) huto, majd utana lekapcsol.

Hiaba nyomkodom a bekapcsolo gombot, meg se nyekken, de ha aramtalanitom es ujra alam ala helyezem akkor ismet ugyanez a szitu.

2012. jún. 8. 20:12
 2/16 A kérdező kommentje:
jah HD4450 video kari.
2012. jún. 8. 20:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2012. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap ugyanígy bolondult meg, minden előzmény nélkül. Mint kiderült, az Adobe Flash Player automatikus frissitése okozta. Ezt letiltottam, de baj volt a VLC-vel is, erre lecseréltem az Adobe Flash Playert és a VLC-t. Se trójai, se vírus, nem értem, mi lehetett ez. Lefuttattam a lemez hibajavítást. Azóta nem indul újra, nem villan fel a kékhalál se.
2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos mód nincs rá hogy megmondd mennyi az élettartamát, de egy gyors teszttel megnézheted hogy mi sült ki. Próbálj szerezni valahonnan egy tápegységet és kösd rá. Ha nem villan fel az alaplap, és garancia sincs rá, akkor nincs szerencséd. Ha csak a táp volt a baj, akkor cserélhetõ. Alaplap is, csak az egy kicsit komplikáltabb.
2012. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

300W-os valami névtelen, sacc kb lehet 35-4000Ft-os

Én is a tápra gyanakodtam, mert az usbk nem kaptak elég áramot :/ virusaim meg nincsenek.

2012. jún. 8. 20:19
 7/16 A kérdező kommentje:

tehát hogy hátul világit-e, az Ethernet csatlakozónál?

mert nálam nem világitott, tápot nem akarok venni, majd szerválok vhonnan.

2012. jún. 8. 20:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de a Flash Playertõl miért ne kapcsolna be a gép?
2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak az időbe kerül. :S
2012. jún. 8. 20:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdezõ, szedd le a gépház oldalát és nézd meg az alaplapot. Általában vannak rajta külön LED-ek felirattal mellette. Amikor bekapcsolod a gépet, fel kell hogy villanjon az összes sorban. Ha ez megtörtént és egy sípoló hangot ad ki, akkor semmi baja. Ha csak úgy magától leáll, az 99% hogy a táp.
2012. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!