Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy winchester...

Miért van az hogy winchester csere után az xp nem fojtatódik?

Figyelt kérdés
Azután nem fojtatódik miután az xp telepítő leformázta és felmásolta az telepítő fájlokat a vinyóra. Tehát akkor mikor kiírja a gép, hogy a számítógép 15mp után újraindul és fojtatódik a telepítés. Miután újraindul a gép előről kezdi az xp telepítését.
2012. jún. 28. 04:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kérdés ez akart lenni: Miért van az hogy winchester csere után az xp telepítése nem fojtatódik?
2012. jún. 28. 04:18
 2/21 Szabó Gy ***** válasza:
46%
Rossz lehet a vinyó!Van egy ilyenem.Film,zene,játék minden van rajta,de az XP-t nem tudtam rá felrakni.Akkor még ezt az oldalt nem ismertem,így nem tudtam megkérdezni.Vetten egy újat az oprendszernek ezt meg a mai napig használom másra.kb 6 éves vinyóról van szó az esetemben.
2012. jún. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az XP telepítésekor az első újraindulás során a merevlemezről kell bootolni, tehát nem a lemezről.


Amikor kiírja, hogy nyomj meg egy gombot a CD-ről való bootoláshoz, akkor nem szabad megnyomni semmit, hagyni kell hogy a winchesterről bootoljon, különben előröl kezdi a telepítést.

2012. jún. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Tegyél a tetejére egy hejesírás tankönyvet. Csodákra képes.
2012. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
BIOS beállításokban a HDD-re kell állítani az elsődleges boot-ot, különben nem fogja foLYtatni a telepítést, hanem a CD-ről indul és újrakezdi.
2012. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Racska1974 ***** válasza:
Lehet, hogy az XP telepítő CD/DVD hibás.Próbáld ki egy másikkal is.Elméletileg, ha már feltelepítette, nem kellene, hogy mégegyszer a CD-ről elkezdje a telepítést.
2012. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Először bocsi a helyesírási hibákért, de még nagyon korán volt és hogy még csak most reagálok.

Valószínű második válaszoló neked lesz igazad így neked ment a pacsi.

Kipróbáltam 4 xp telepítővel, de mindegyikkel csak addig jutott, hogy a számítógép 15mp múlva újraindul. Azzal tisztában vagyok én is ekkor már nem kell megnyomni semmit.

2012. jún. 28. 14:28
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8:39- es válszoló: Operációs rendszer tiszta telepítésénél mindig bootolható eszközről telepítünk. Optikai meghajtó, pendrive, külső merevlemez.
2012. jún. 28. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:

08:39 vagyok.


Látom a sok IQ betyár lepontozott, mert képtelen megérteni, mit írtam.

Az illető elkezdte telepíteni a windowst, ergo a CD boot be van állítva, hiszen elindult a telepítés. Viszont az újraindítás után megint a CD-ről indul, tehát valószínűleg CSAK A CD van beállítva, mint boot eszköz (mert különben elindulna a HDD-ről és folytatódna a telepítés).

Persze az is lehet, hogy a HDD hibás.

2012. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A boot sorrend a következő a gépemben:


1. CD Rom

2. HDD

3. Floppy


Tehát az xp felmásolása után már a hdd-ről kellene folytatódnia a telepítésnek, de nekem újra elindul CD-ről. Ilyennel még nem találkoztam pedig jó néhány gépet már felraktam.

2012. jún. 28. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!