Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi ex600 laptopom miért nem...

Zsuchan kérdése:

Msi ex600 laptopom miért nem látja a videó kártyát?

Figyelt kérdés

újra lett telepítve a laptop, Win 7 64 bites prof.-ra.

a videó karija nvidia geforce 8400m , több angol fórumon láttam hogy win7 nem akarja látni a karit, de akármit csinálok nem megy neki... eszközkezelőbe próbáltam illesztő programot, letöltöttem má min 5 féle nvidia drivert, az se volt jó és már teljesen kivagyok készülve... pont most cseréltettem benne procit és + 2 giga ram, azaz most proci 2,5 és ram 4gb...de ha a videó kártya nem működik nem tudok vele mit kezdeni..valaki help...


2012. jún. 27. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad már 64 bites driverrel? Mert lehet, hogy csak 32 biteset töltöttél le hozzá.
2012. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megoldódott, amugy csak 64 bitest töltöttem le.

találtam egy oldalt ahol direkt ezzel foglalkoztak és az ott letöltött driver-el sikerült orvosolnom a problémát...de mire megtaláltam..hát nem sokat aludtam aznap..

2012. júl. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!