Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről mi az ASRock H67M-GE...

Erről mi az ASRock H67M-GE véleményetek, lehet IDE/ATA merevlemezt csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Olyan LGA-1155-ös foglalatú alaplapot,keresek max 15 ezerért, amin van IDE/ATA csatlakozó.


ASRock H67M-GE

[link]


2012. jún. 27. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a helytelen fogalmazásért.

Erről mi véleményetek? Lehet az ASRock H67M-GE alaplapra IDE/ATA merevlemezt csatlakoztatni?

[link]

2012. jún. 27. 20:25
 2/7 flr. ***** válasza:
A képen van IDE szóval lehet, de a leírásban nincs..vagy csak én nem látom.
2012. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van rajta IDE, de ez sem 15ezres lap, 20 fölött van.

De én is csak ezeket találtam:

[link]

[link]


Olcsóbban nincs ilyen. Max IDE-SATA átalakítóval lehet gányolni.

2012. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az FDD connector ugyan z mint az IDE/ATA?

[link]

2012. jún. 27. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, az floppy csati, akkor én is benéztem, képről azt hittem IDE, de nem. Akkor viszont tényleg nincs ilyen lap, max ha drágábban találsz, de nem hinném. Kihalt már az IDE csati, max átalakítózni lehet:

[link]

2012. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erről a P8H67-M EVO lapról mi véleményed, az a baj hogy csak IDE merevlemezem van, és egy SATA merevlemezt most megvenni az elég húzós.


[link]

2012. jún. 27. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jónak jó, csak ez már ahogy néztem 33ezres lap... Ennyiből már tudsz venni egy olcsóbb lapot meg egy SATA vinyót is :D
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!