Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepíthetem csak a...

Hogyan telepíthetem csak a lapolvasó drivert? (HP F2492)

Figyelt kérdés
Semmi szükségem a HP centerre, ami elfoglal több mind 700MB-ot, és zabálja a ramot. Csak a lapolvasó funkció és a.doc fájlok nyomtatására tartanék igényt. Ezt a kettőt így külön nem lehet feltelepíteni valahonnan?
2012. jún. 27. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Jók a HP termékek, de nagyon rosszak, túlzsúfoltak a szoftverek amiket adnak hozzá.

HA jól tudom akkor nem nagyon tudsz válogatni, hogy mit telepítsen. Talán két lehetőség van. Az egyik amikor mindent feltelepít az utolsó bit-ig. És van egy másik amikor csak a legfontosabbakat, ha nincs elég helyed a HDD-n.

Ezt a beállítást valahol a telepítés elején találod. De az is lehet, hogy nem mindegyik szoftver tudja.

2012. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!