Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettünk egy új pc-t és...

Most vettünk egy új pc-t és ha elindítom a Counter Strike 1.6-ot (! ), akkor kiírja, hogy nincs elég memória. Miért?

Figyelt kérdés
Ja és a Z meghajtón van 8GB memória, ebből 16MB szabad és mindig kiírja, hogy nincs elég hely. Gondolom valamiért a virtuális memóriát akarja mindenre használni. Mit csináljak?
2012. jún. 27. 17:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem, hogy majdnem tele van. Nem vagyok gyenge elméjű. Felfogtam. Sőt annyira, hogy ez a kérdésem. Mi a baja? Miért van tele? Mikor megnyitom, akkor teljesen üres. Nem vagyok hülye, nem a 8GB-osra rakom a cuccokat.
2012. jún. 27. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyugi!!



" Nem vagyok gyenge elméjű. Felfogtam."

"Mikor megnyitom, akkor teljesen üres."

Leírtam, hogy miért, ezek szerint nem értetted meg...

2012. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy a "Z" miatt nyüsszög. Nem tudni, hogy egy Counter Strike-nak miért nem elég 8 GB RAM és 8 GB virtuális RAM...
2012. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó, megoldottam, köszönöm. Biztos leírtátok, miért, én nem értettem, mindenesetre megcsináltam, hála a nagy szerencsémnek, hogy megtaláltam, de mivel nem szerencse volt, hanem véletlenek tudatalatti tudatos egymásutánja, így lényegében nem is tudom, minek köszönjem meg. Lehet a tudat alattim megértett titeket. Köszönöm nektek! :)
2012. jún. 27. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!