Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az Invitel...

Mi a véleményetek az Invitel ADSL internetjeiről?

Figyelt kérdés

Nekünk egy kis szolgáltatónál volt kábelnettünk de elég sok pénzt fizettünk viszont a sebesség nem valami nagy cucc ,de cserébe satbil volt és pl ingyen fix ip-t adtak

Viszont most jött az invitel hogy nekik ennyi pénzből már sakkal nagyobb (10X-30X os) sebességet tudnának adni igaz dinamikus IP-vel de azt valahogy túlélem

Szerintetek megéri váltani?



2012. jún. 26. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy rosz kategóriába ment későn vettem észre
2012. jún. 26. 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha te ki tudod használni azt a 10-30x-os sebességet, akkor miért is ne?

Egy átlag felhasználó nem tud mit kezdeni az IP-vel, mindegy, hogy dinamikus vagy fix, szerintem ez nem nagy negatívum.

2012. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A sebességet ki tudom használni

És a fix ip-t is mivel van egy házi serverem (hp n40l)és azon futnak pl :játékszerver,weblap,email,stb..

Viszont a mostani netem kemény fél megás feltöltése a baromi szűk határ


Én inkább a szolgáltatás minőségére lennék kíváncsi

Sajnos az invitel oldaláról nagyon lerí hogy a "kezdőknek" tervezték tehát semmi infó nincsen rajt,még az IP-t is nekem kellet megkérdezni ,de az ilyeneknél úgysem merik bevallani hogy szakadozni fog,messze nem hozza a kívánt sebességet stb.

2012. jún. 26. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eső van, sokat ne várj tőle. Ha lehet inkább Digi, vagy t-home netet kötnék.
2012. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olyan nálunk nincs -kb 3 szolgáltató van + mobilnet de az nem érdekel
2012. jún. 26. 14:11
 6/7 Nadetényleg ***** válasza:
Megnézheted a nálad elérhető kínálatot az internetet.hu-n, ha beírod az irányítószámodat: [link]
2012. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

körülnéztem és tényleg nincs nálunk jobb

van egy szolgáltató aki 40/10 netet tudna de horror öszegért

2012. júl. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!