Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nagy baj, ha az Intel...

Az nagy baj, ha az Intel Celeron 346-os CPU-m hőmérséklete terhelés nélkül 48 celsius, terhelve pedig 70-73 celsius?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, a CPU-d nem vészesen meleg. Elképzelhető, hogy a mostani nagy kánikulákban a szobában melegebb van és ezért, de én a helyedben kitakarítanám a CPU-hűtőt illetve, ha szeretsz barkácsolni, vennék egy viszonylag jó minőségű: Zalman, Arctic Cooling... hővezetőpasztát és újrapasztáznám a processzort.
2012. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múlthéten takarítottam ki. Ebben a szobában olyan nagyon meleg nincs, de már vettem észre játékokban, hogy néhány elkezdett szaggatni, ezért levettem a gépház oldalát és most mennek jól a játékok.
2012. jún. 26. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolom, mindenképpen szükséges a hővezető paszta lecserélése, nem nagy dolog te is meg tudod csinálni, de ha nem vagy biztos magadban, kérj meg egy ismerőst aki ért hozzá.
2012. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!