Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? AMD FX 8150 vagy egy I5 3570K?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert az AMD-t 40-ért az Intelt 46-ért tudnám megvenni használtan, és nem tudom, hogy melyik a jobb. Tudom, hogy a legjobb egy I7 de azt nem tudom megvenni ennyi lenne rá. Általános otthoni feladatokra használnám meg játékra. Köszi a válaszokat. Ja és írjátok le légyszí, hogy miért. Köszi.

2012. jún. 25. 23:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Munkára CSAK Intel..."

Csak jelzem, hogy pl tömörítésben, és egyes video render programokba a bull is nagyon jó.

2012. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Harttal értek egyet, nincs olyan hogy Intel munkára lett "tervezve", meg Intel munkára, AMD játékra való meg hasonlók...


Szinte programonként változik hogy melyik mit szeret, attól függően hogy hány szálat és milyen utasításkészleteket használ a program.

Általánosságban most talán az van, hogy a sok szálon futó programoknál az FX a nyerő, kevesebb szálon az Intel, de ez sem minden esetben igaz.

2012. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, a helyedben i5-öt vennék, több pozitív tapasztalatot hallottam róla, nagyon erősnek mondják akik már megvették.
2012. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Picit pontosabban, de most is fapadosan:"


Ez volt a fapados? Akkor én valahogy nagyon elmaradtam :D

2012. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!