Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép hangszórójára van...

Számítógép hangszórójára van valami hatással a modem vagy router?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy youtubos zenéket azért hallok újabban akadozottan, majdhogynem recsegősen, mert túl közel tettem a hangszóróhoz a modemet és rajta a routert?

(Nem az a fajta szakadozás ez, mint amikor lassú a net és lassan töltődik le. Az másmilyen...)



2012. jún. 24. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
(Mintha megakadna a lemez, és pillanatra többször ismétlődne egy hang, ahhoz hasonlít, ha így jobban érthető esetleg. Eddig pedig szépen szólt ugyanaz a video...)
2012. jún. 24. 22:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ted kicsit messzebb, ameddig a kábel engedi, a routert/modemet a hangszórótól, de inkább a gépen belül, a rendszerben keresendő a hiba. Böngésző cache, előzmények törlése, rendszertakarítás, feleseleges, erőforrás foglaló programok bezárása.
2012. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mostanra megbizonyosodtam, hogy nem a router zavarja. Tényleg a gépben lehet valami, ahogy az utolsó írja. :-(


Bekapcsoltam a gépet és csak a netet. A youtube megy és még ezen a másik lapon a GYIK. És ahogy itt tekerek fel-le, már ez bezavar a zenébe.


Mit tegyek?

"Böngésző cache, előzmények törlése, rendszertakarítás, feleseleges, erőforrás foglaló programok bezárása."

Felesleges programok nincsenek nyitva, előzményeket időnként szoktam törölni.

De mi az a böngésző cache, és a rendszertakarítás????


Valaki írja le légyszi, hogy hol és mit csináljak!!!

2012. jún. 26. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen régi a gép? Ha már a lapok mozgatása belezavar a zenébe, az elég nagy gond.

C:/Windows/Temp, C:/Users(Xp:Documents and Settings)/AppData/Local/Temp mappák űrítése. Sok felesleges fájl fel tud itt halmozódni. Az előzmények törlésével elméletileg törlődik a cache is. Ideiglenes fájlok weboldalak gyorsabb betöltéséhez.

Nem szoktam külső programot ajánlani (attól, hogy én is használom) de a CCleaner is megcsinálja ezeket. Kiválaszthatod melyik programból milyen ideiglenes fájlokat akarsz törölni. A program lehetőséget biztosít registry (regitsztrációs adatbázis) karbantartására is, érdemes többször lefuttatni, ahhoz, hogy ne találjon újabb hibát.

2012. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2005-ös gép, régi. De ilyen probléma még nem adódott eddig vele.

Napokban töltöttem fel a gépre digitális fényképezőgéppel készített videókat, sok rövidet, összesen kb félórányit. És winamp-al nézegettem. Nem tudom esetleg nem-e ez volt sok a gépnek, bár nem jelzett semmit.

Megpróbálom üríteni az általad írt mappákat.

2012. jún. 26. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Töredezettség mentesítést mennyi időnként csinálsz?
2012. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hatással van rá! Mióta bekötöttem a hálózatba egy routert, azóta a rádióm csinálja ezt, ami a géptől teljesen külön áll!
2013. jún. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!