Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jeleníti meg a...

Miért nem jeleníti meg a winyót, hogy hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés

Már többször eltűnt, legutóbb a biosban nem volt beállítva,de már a bios sem mutatja..lehet a szalagkábeleket dugtam rossz sorrendbe? IDE bemenetű, az alaplapon kék színű ahová dugni kell a szalagkábelt. A kábelem egyik vége ugyanolyan kék, mint az alaplapi dugasz, a kábel közebe szürke, a kábel másik vége fekete. Úgy csináltam,hogy az alaplapba dugtam a kék kábelt, a fehéret a windowsos winyóba, a feketét pedig abba,ami mindig eltűnik. (ezen van minden filmem,zeném,stb.) Mit kellene csinálnom,hogy visszahozzam? Próbáltam ezközkezelőben hardverkereséssel, megtalálta,de nem tudja telepíteni.. (multimédiás vezérlőként jelzi)


Mit tehetnék?



2012. jún. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Jumper-t beállítottad?

Ha egy kébelen van a két HDD, akkor amelyiken az op. rendszer van azt Master-nek, a másikat pedig slave-nek kell beállítani.

2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehet? Egy kábelen van,de a biosban csak a C meghajtó van, a másikat nem jelzi.
2012. jún. 24. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nincs jumperem! Eddig is jumper nélkül ment.. Esetleg kössem külön szalaggal másik ide-re?
2012. jún. 24. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, más lehetőség akkor nincs.
2012. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!