Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon nagy hülyeséget akarok...

Nagyon nagy hülyeséget akarok csinálni?

Figyelt kérdés
Már idegesít hogy akármilyen játékot elindítok nem megy maxon,folyton nézegetni kell hogy mikor van meg legalább a 30 fps. na ezt szeretném kiküszöbölni, venni szeretnék egy új videokártyát, egy olyat amire egy ideig nem lesz gondom.HD6990-re gondoltam,tudom hogy hülyeség de a jövőre nézve elég biztató a teljesítménye. i5 2500K mellé lenne, 8Gb kingston hyperX blu, meg egy chieftec ctg 600-as táp mellé. a leváltandó kari egy 6770 lenne.
2012. jún. 24. 17:02
1 2
 11/13 alex25 ***** válasza:
Amit írtunk 7850/70-et nyugodtan megveheted, bőven jó lesz.
2012. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 alex25 ***** válasza:

Itt egy teszt is ha érdekel:


[link]

2012. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SnakeDoc ***** válasza:

"Ha már egy 200ezres kártyák akarsz venni akkor egy új proci is kel hozzá, mert ami most van ahhoz felesleges egy ilyen jó kari."

Húha, ekkora badarságot még nem hallottam. i5 2500k komolyan gyenge lenne a 6990-nek?!

Szerintem nagyon is jól összepasszolnának, még alap órajelen is.

2012. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!