Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az everest nem írja ki a...

Az everest nem írja ki a nevét. Akkor honnan tudom meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok


most telepítettem fel egy friss op rendszert(xpsp2)

és felismerte a hangkártyát de akkor sincs hang én egyből rá kerestem az alaplap nevére (Abit il9 pro) nah és meg is volt meg minden feltelepítettem a hangkártya drivert de semmi ...és az everest se írja ki mikor rá megyek a Multimédia szövegre csak szürkeség ...előre is köszi a válasz



2012. jún. 23. 21:00
 1/10 Hazardteam ***** válasza:
Az alaplapodhoz tartozó összes drivert letöltötted és feltelepítetted a gyártói oldalról? (pl chipset) Egy normális directX-et is érdemes lenne feltenni, mert egészen tavajig kb. 2-3 havonta frissült és a legtöbb eszköz azon az API-n keresztül kommunikál az oprendszerrel.
2012. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az lehetséges hogy itegrált és nem abit a hangkártya?
2012. jún. 23. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
ki az a hülye aki sp2 zik legalább sp3 ra frissitsed...
2012. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
friss op rendszer ..szóval még nem volt időm
2012. jún. 23. 21:33
 5/10 coopper ***** válasza:

Szia.


A titok kulcsa : hardverazonositó.


Mivel microsoft találmány egyszerű és nagyszerű a dolog (vagy nem, ez nézőpont kérdése, és WinXP óta benne van a windowsokban).


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyéb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.


Ui. : Ha nem megy másold ide a hardverazonositók első sorát és én is megpróbálok drivert keresni + kell még, hogy milyen operációs rendszerhez kell a driver.

2012. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


ennyi van ki írva de nincs valami program esetleg ami hasonló az everesthez ..és hátha ki írja

2012. jún. 23. 21:47
 7/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Annyit sikerült kideriteni, hogy a wave.inf filében van ez az MS_MMACM.


Itt van egy ilyen audio kodek :


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm fáradozásaidat de inkább azt kéne kideríteni hogy létezik e olyan program mint az everest ami hátha ...
2012. jún. 23. 22:36
 9/10 Hazardteam ***** válasza:
Realtek ALC883 van a lapodon, felmész realtek oldalára és kikeresed a hozzá valót, ennyi. De nem fog megfelelően működni, ameddig előtte le nem frissíted a chipset drivert. Azt meg az intel oldalán találod. A chipseted: Intel 945P Express ICH7 úgyhogy ahhoz valót keress. DirectX meg a microsoft letöltési szekcióból oszt jóvan. SP3 amőgy sokszor többet árt, mint használ, az SP2-höz képest szándékos butítások, meg "lassítás" van benne, egyébként halál mindegy, mert egy lassan 12 éves operációs rendszerről beszélünk. Tegyél rá inkább Win7-et, az alapból tartalmazza, ha nem, akkor letölti és feltelepítgeti neked a drivereket, amiket magyaráztam és működni fognak rendesen.
2012. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
[link] <-- ezt le szedtem fel telepítettem a chisp Intel 945P Express ICH7 is feltelepitem de a hangkártya telepítése utánse jelent meg a kis hang ikon lent a sarogba..szóval nem tudom..
2012. jún. 23. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!