Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geeforce 9800 gt mi az optimál...

Geeforce 9800 gt mi az optimális hőmérséklet?

Figyelt kérdés

VGA:

[link]

Hűtő:

[link]

[link]


Everest szerint 2-3 óra üzemidő után viszont 20% CPU használat mellet: GPU: 70 Környezet :37


Optimális ezen hűtővel ez a hőmérséklet? Lehet hogy rosszul raktam össze a hűtőt? (csutkán rászorítottam és van alatta gyári paszta)


2012. jún. 23. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve lehet növelni a ventilátor fordulatszámát? Biosban kell állítani vagy speedfannal is lehet? Speedfanban mit és hol kellene állítani?
2012. jún. 23. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
MSI Afterburnerrel is lehet novelni a venti fordulatszamat.
2012. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak beállítom rajta hogy maxon pörögjön a venti és kész?

Amúgy a sysfanra kötöttem a ventilátort mert máshova nem tudtam... Ez nem befolyásolhatja?

2012. jún. 23. 20:16
 4/6 A kérdező kommentje:
A hőmérsékletnél-> rossz a házam levegő keringése-> nagyobb ház- > viszont ez a 70 fok nagy vagy kicsi?
2012. jún. 23. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
70 fok terhelés alatt? Az úgy jó!
2012. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70 még nem gáz, ha nem megy a fölé, főleg ezekben a meleg nyári napokban amikor a szobádban is melegebb van. Amugy nekem valami gyári nVidia hűtövel volt 55-60 fokon bf3 alatt.
2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!