Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hallom, hogy folyamatosan...

Hallom, hogy folyamatosan használja valamelyik program a merevlemezt. Hogyan tudom kideríteni, hogy melyik az?

Figyelt kérdés

A feladatkezelőben ezeket a folyamatokat és futó szolgáltatásokat látom:


[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jún. 21. 19:30
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:

Swappel a Windows :D Töröld le ;)

Poénnak hangzik, de így van. Ha kevesli a fizikálisan a rendszermemóriát, akkor merevlemezre dolgozik a gép. Ami mondjuk nem is csoda a rengeteg (valószínűleg feleslegesen automatikusan induló) folyamat miatt.

2012. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shaddark ***** válasza:

teljesítmény fül - erőforrás figyelő

It a lemez fül.

2012. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a folyamatok fülön 16 fut.
2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

8GB ram nehogy már ne legyen elég a windows 7-nek... A pillanatnyi lemezhasználat így néz ki:


[link]

2012. jún. 21. 20:00
 5/9 Shaddark ***** válasza:
Rosszl látom hogy fut valami "optimalizáló" progi neki?
2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:

Felül katt az összesre hogy sorba rakja neked.

Amelyik sokat csörög arra katt hogy az alsó ablakban kirészletezze mi is az és akkor látszik mi öli a gépet.

2012. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bezártam a böngészőt, illetve minden progit, majd hagytam egy kicsit "pihenni" a gépet, de a winchester berregése nem szűnt meg. A következő a kép:


[link]


Lehetséges, hogy a Norton produkálja ezt? A Norton Internet Security van felrakva a gépemre, illetve Avast-ot használok víruskeresőnek.

2012. jún. 21. 20:25
 8/9 Shaddark ***** válasza:

Ezen a képen nem dolgozik a hdd speciel...

Vagyis alig valamit, ezt nem hallhatod.

Nincs valami venti a gépedben ami csinálja?

Vagy kellene egy olyan kép mint az előző volt, ott volt használat rendesen, ez a 4kb/s ez semmi.

2012. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Biztosan a winchestert hallom. Ha nem hagyja abba, akkor majd újrarakom a gépemet. Nemrég vettem és nem tudom, miket telepítettek fel rá. Pedig mondtam, hogy az Ablakokon kívül nem kell más rá. Egyébként, ha tehetném, szívesebben használnék linuxot - de a munkám miatt ez nem fog menni.


Köszi a segítséget.

2012. jún. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!