Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel alaplapom folyamatosan...

Intel alaplapom folyamatosan maximumon pörgeti a proci hűtőt. Létezik erre valami program amivel tudom szabályozni?

Figyelt kérdés
A BIOS-ban néztem 65 fokos volt a proci mégis pörög legnagyobb fordulaton.Nagyon hangos.Amikor bekapcsolom a gépet akkor még lassan pörög és halk.Van erre program amivel lehet álítgatni az rpm-ezt?

#Processzor_hűtő_hangos
2012. ápr. 15. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért pörög hangosan mert melegszik a procci :)
2012. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65 fok elég magas, azért pörög.
2012. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A proci hűtőd vagy rosszul van felrakva, vagy gyenge mint a harmat, egy 8 magos amd proci éri el ezt a hőfokot 1 óra járatás után havernál.
2012. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
almico.com/speedfan.php
2012. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alapjáraton így fest:

[link]

2012. ápr. 15. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
A Hűtő jól van rajta.(Amúgy gyári inte hűtő)A Proci meg csak egy Inte pentium 4 3200Mhz HT. Szétszedtem és a procizsír rávolt égve , kövesedve. Megtisztítottam és rakta rá újat. Összeraktam és ugyanez a helyzet. Olyan mintha állandóan járatnák egy porszívót a szobámba. :( Mi lehet a baj?Miéert melegszik ennyire?
2012. ápr. 15. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán milyen venti van még?

mondjuk jó összeállítás az olyan, ha van egy nagy a gépház elején alul, és befelé van irányítva, meg egy hátul a tetején, kifelé, + a proci hűtőd

2012. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NarutoHUN válasza:
nekem 72fokos szokot lenni
2014. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!