Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok ilyenkor csinálni?

Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Játszok a gépemen a crysis 2-vel,egyszercsak kikapcsol a gép.be akarom kapcsolni,nem kapcsol be,kinyomom a tápot,viszanyomom bekapcsol a gép,de a kép sehol. szenvedek vele...ne vajon mi lehet a baja? kiveszem a videokártyát(hd 6770)beleteszek egy másikat(hd 4350) na azzal bekapcsolt egyből. a gépet az iponban vettem kb 2 hónapja,kaptam a géphez egy papírt hogy mire mennyi gari van. a vga karit be tudom vinni külön,vagy az egész gépet kell? a garancia akkorsem vész el ha a szobámban 42 fok van?
2012. jún. 21. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
42 fok van a szobádban? Az durva...
2012. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én még valahohy csak kibirtam.... most akartam kimenni venni ventiket a szobába. am azér mert tetőtérben lakom. de nem ez a lényeg.
2012. jún. 21. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne lényeg.Ha 42 fok van a szobában akkor a gép belsejében lehet 90 is XD
2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az roston sült lett. :D


Egyébként nem biztos hogy vége, valószínűleg túlhevülés miatt kapcsolt ki, próbáld meg visszarakni.


Egyébként meg szerezz egy 2000ft-os kínai ventit, szedd le a ház oldalát és fújasd vele a gépet, jót fog tenni neki.


Amúgy 42 fokban én nem játszanék plusz hűtés nélkül semmivel.

2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42 fokban az agyad is eldurranhat, nem csak a gép
2012. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem működik :( mit csináljak vele???
2012. jún. 21. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Várj amíg nem lesz ilyen meleg (vagy mondd azt hogy régebben halt meg) aztán telefonálj nekik hogy megállt a kártya, és gariban cserélik.


Meg vegyél pár ventit a házba és rendezd el a kábeleket hogy ne fogják meg a levegőt, vagy ne játssz 40fokban.

2012. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy a VGA ventije nem minőségi, ezért túlmelegedett. Gigabyte videókártyád van? Vagy pontos típus?
2012. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sapphire.
2012. jún. 21. 21:35
 10/10 A kérdező kommentje:
ja amugy a vga foglalat is meghalt. a másikba tettem bele,most vettem észre,szóval az egész gépet kell garizni.
2012. jún. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!