Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Besült a gépünk?! Többi lent

Besült a gépünk?! Többi lent

Figyelt kérdés
Windows XP operációs rendszerű gépem van. Épp a skyrim játékkal játszottam (razoros letöltés) ami mellesleg napok óta nem működött jól mert kikapcsolt a gép játék közben, szoval miközben játszottam egyszer csak szétesett a kép, de nem kapcsolt ki a gép. Elég rosstul festett úgyhogy a gombbal kikapcsoltam. Furcsa szaga is volt de nem füstölt. Bekapcsoltam, szokásosan töltötte be de a fiókokat nem adja ki csak fekete a képernyő. Mit tegyek? Mindenképpen szervizbe kell vinni?
2012. jún. 21. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Az előzőt más gépről írtam, de most már be tudtam indítani a saját gépemet. Esetleg a játék lehet az oka? Le kéne törölnöm a játékot?
2012. jún. 21. 10:58
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tuti meghalt a videokártyád:S
2012. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most az a célod, hogy minél több kárt tegyél a hardverekben? Akkor jó úton haladsz.

Vagy a táppal vagy a VGA-val lesz gond.

2012. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!