Van olyan router ami a wifi jelet tudja fogni és nem adja? Hogy tudom megkülönböztetni a ketőt?
Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 19:23
1/5 anonim 



válasza:





Ez egy kétirányú kommunikáció, minden router tud fogni és adni is jeleket.
2/5 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet beállítani hogy jelet fogjon?
2012. jún. 20. 19:43
3/5 anonim 



válasza:





Mit értesz az alatt, hogy jelet fog?
Ha szeretnéd, hogy egy másik routerrel (vagy access pointtal, de ebbe ne menjünk bele) erősíteni akarod a jelet, akkor repeater módba kell kapcsolni, egyébként nem tudom elképzelni, hogy mire gondolsz.
4/5 A kérdező kommentje:
úgy értem a jelfogást ha egy kültéri antennát kötök rá akkor lesz e net?
2012. jún. 20. 20:23
5/5 P.O.C. 



válasza:





Ránézésre nem fogod őket megkülönböztetni, ha csak ne vagy jártas szakember, viszont miden gyártártó feltüntetni minden termékénél, hogy mire képes. Keresd a dobozon vagy nézd meg a honlapján. WISP router vagy AP client feliratokat keress.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!