Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a router?

Miért nem megy a router?

Figyelt kérdés

Egy TP-Link routerről van szó, tegnap beállítottam, de hiába dugom bele a net kábelét, azt írja, hogy a távoli számítógép nem található. De a wifire kiírja, hogy csatlakoztatva.

Ha a gépe dugom be a netet, akkor 5-ből 2x megy, 3x ugyanezt írja ki.


Mi lehet a gond?



2012. jún. 12. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A routerbe ha belépsz [link] akkor beállítottad a netednek megfelelően a basic settings-t?

pl dhcp vagy pppoe stb.


melyik szolgáltatónál vagy? a router kap IP-t? WAN külső IP címet?

DNS beállítások rendben?

2012. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hűha, én egyáltalán nem értek hozzá. Tegnap megcsináltam ezeket a beállításokat egy informatikus barátom segítségével. Diginél vagyok, és tegnap azt írta ki ez a tp-link oldal, hogy WAN port is unplugged.

Azóta kiderült, hogy sz.r a digis netkábel, már hívtam szerelőt. De a router ettől még sajnos nem megy. :)


Köszönöm.

2012. jún. 12. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

belépsz a 192.168.1.1 vagy a tplinklogin.net en alapértelmezett jelszó és felhasználónév az admin majd a basic settings re mész ott a WAN ra majd beállítod a WAN Connection Type nál a PPPoE-t alatta megadod a felhasználóneved és jelszavad amivel kapcsolódsz az internethez a többit az alábbi épen találod... : [link]


ha minden megvan rámész a Connectre és remélhetőleg bejön aneted... :) jah és ez TP-Link TL-WR340GD Routernél volt...

2012. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!