Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány óránként kéne hány...

Hány óránként kéne hány perces szünetet tartanom?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretném hogy tönkre menjen az xbox360 slimem, tekintve hogy nyár van, ne legyen rrod-je. Hány óránként kéne hány perces szünetet tartanom, hogy le tudjon hűlni, és ne legyen baja?

2012. jún. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme szünetet tartani.

Ha meg akar halni (ami a slimekre nem jellemző) akkor úgyis meg fog, ha meg nem, akkor nem lesz baja.

2012. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyet értek az elsővel a tervezők csak gondolták a hardcore játékosokra akik éjjel nappal nyúzni fogják a konzolt!
2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hogy tudtok ennyi időt ilyenekkel el tölteni ? :O

Nem az xboxot kellene a nyomkodni, ha nem a nőket!

2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején pont azért vettem a boxot, hogy a magányos óráimat el tudjam tölteni agyalás nélkül.

Erre nagyon jól be is vált.

Most, hogy összejöttem egy istennővel el is adtam a francba... :D

2012. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kutyafülgfdsfgsdfg válasza:

88 mph:

Te nem is vagy igazi gémer,ha 1 nő miatt eladtad a boxot.Egy nő sem ér annyit,hogy feladjam a hobbimat miatta!

Most még rozsaszínbe látod a világot,de lesznek még ínységesebb idők,akkor majd visszasírod a boxot.

2012. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor veszek egyet újra.

Ma már nem pénz.

Meg kicsit meguntam azt, hogy csak punnyadok a fotelben, csak nő az ember bele tőle meg bezárkózik, inkább elkezdek most sportolni valamit, annak több hasznát látom.

Aztán majd ha kijön új PS, meg a Battlefield 4, akkor majd veszek megint konzolt. :D

2012. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!