Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyek Xbox-t vagy gyűjtsek/új...

Vegyek Xbox-t vagy gyűjtsek/újítsak PC-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szüleim megígérték, hogy vesznek egy Xbox-t, ha jó lesz az év végi átlagom. :D . Jó is lett, és most azon gondolkodom, hogy vegyek egy XboX-t, vagy újítsam a gépem, vagy gyűjtsek új gépre, vagy valami értelmesebbre.


Jelenlegi konfigom(igazából még csak egy új proci hűtőt szeretnék venni):

Intel Core 2 Duo E8200

4 GB RAM

Asus HD 6770 1GB GDDR5


Ezek amik a lényegesek. Szerintetek mit tegyek? :S


2012. jún. 19. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na akkor, van a régi fajta xbox a "fat", ezt általában olcsóbban flash -elik, mint az újabb, "slim" -et. Az hogy hány gigás winyót adnak bele az teljesen mindegy. Az se baj ha nincs winyó, mert nem muszáj telepíteni a játékot, dvd -ről is tudsz játszani (ennek az a hátránya, hogy dvd folyamatos olvasása miatt hangos, és rövidíti az olvasó élettartamát + a játékok is lassaban töltődnek). Mind 2 fajta xbox -nak van JTAG os verziója, ez amolyan fejlesztői verzió, ez tudja a játékokat pendrájvról .iso formátumban vinni. Ezt újonnan nem hiszem h betudsz szerezni. Az hogy fat -ot vagy slim et veszel az mind1, sebességbeli különbségek nincsenek.
2012. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szóval a linkben amit küldtem, azt nem tudom saját magam flashelni?
2012. jún. 19. 21:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Te is tudod flashelni, de nem 2 perc. Forrasztani, földelni, vagdosni... kell. Itt Miskolcon, mindenhol olyan 6000 Ft ért flashelnek. Erdélyben nem tudom.
2012. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Azért az jelentős különbség a fat és slim között, hogy a slim sokkal kisebb eséllyel lesz 3ledes, és csöndesebb is ha dvd-ről futattsz.
2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy a slim a kisebb ház miatt, és az ugyan olyan szar hűtés miatt, jobban melegszik.
2012. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor még 1x. MINDEGYIK xbox flashelhető. Tehát az is, amit linkeltél.
2012. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!