Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyek Xbox-t vagy gyűjtsek/új...

Vegyek Xbox-t vagy gyűjtsek/újítsak PC-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szüleim megígérték, hogy vesznek egy Xbox-t, ha jó lesz az év végi átlagom. :D . Jó is lett, és most azon gondolkodom, hogy vegyek egy XboX-t, vagy újítsam a gépem, vagy gyűjtsek új gépre, vagy valami értelmesebbre.


Jelenlegi konfigom(igazából még csak egy új proci hűtőt szeretnék venni):

Intel Core 2 Duo E8200

4 GB RAM

Asus HD 6770 1GB GDDR5


Ezek amik a lényegesek. Szerintetek mit tegyek? :S


2012. jún. 19. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én xbox 360-at vennék.

A mostani Pc-d ha nem is teljes felbontással de még jó játékokra is.

2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vagy ha Xbox-t vennék, akkor azt hackelném, nem akarok játékokra költeni :D. Az majd úgy lehetséges lenne (feltéve ha veszek), hogy veszek egy USB Pendrive-t (16 GB), és arra rakok 2 game-t, és bedugom a Box-ba, és úgy gamelek?
2012. jún. 19. 18:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából másra is költhetem a pénzt, ha van jobb ötletetek, persze hardveres cucc legyen :D.
2012. jún. 19. 18:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Am ne nézz hülyének, értek a hardverekhez. Veled ellentétben kár, hogy a GTA IV 1280x1024 felbontáson ment, high/ultra-n.
2012. jún. 19. 18:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Xbox törését nem hack -nek hanem flash -nek hívják (pontosabban nincs semmilyen törés, csak a dvd olvasó BIOS át cserélik le, hogy olvassa a nem eredeti játékokat). Csak az ún. JTAG -os xboxok viszik pendrájvról a játékokat, az összes többinél dupla rétegű dvd -re kell kiírnod. Én a helyedbe xboxot vennék. JTAG -osat, használtan.
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A JTAG az a régi verzió? konzolokat nem vágom :D
2012. jún. 19. 18:47
 7/16 A kérdező kommentje:
S akkor az újfajtát nem lehet pendrive-ról megoldani?
2012. jún. 19. 18:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Vagy veszek 250 GB-st? Akkor?
2012. jún. 19. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

"Am ne nézz hülyének, értek a hardverekhez"

Nem néztelek hülyének. De 2-3v múlva a Pc-d nem fogja tudni lejátszani az akkori játékokat teljes felbontásban. Ha viszont xbox360-at veszel és 2-3 év múlva fejlesztenek rá játékokat akkor ugyan úgy fog futni rajta mint most.


Értelmesen válaszoltam, de ha hülyének néztelek volna akkor nem adtam volna értelmes választ.

2012. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem, Értem. De akkor mit tegyek?

[link]

Van ez az oldal. Google Chrome-mal fordíttassátok le. Erdélyben lakom. Olyat szeretnék venni ami flashelhető. Ez jó lesz? Vagy mit tegyek?

2012. jún. 19. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!