Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows XP DAYTONA Lemezre...

Windows XP DAYTONA Lemezre írás? SEGÍTSÉG SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Letöltöttem a windows xp daytonat és még nem nagyon irtam ki xp-t.szóval hogy írjam?az isot csak simán irjam ki rendszerindítósan egy dvd-re?vagy csomagoljam ki és úgy?HELP ME!
2012. jún. 19. 11:05
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:

Nem

Ha van egy nerod, indítsd el, (Mondjuk a Burning Room-ot) és a fájl menüben válaszd a cd képfájl írása betöltése valami ilyesmi menüpontot.

VAGYy: Nyisd be az iso-t daemon tools-ba, és cd-dvd másolást indítasz, forrásként a virtuális meghajtót megadva.

2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kicsomagolni, simán írd fel. ha az iso fájlhoz van társítva az író programod, akkor csak két kattintás a fájlon, és aut. felírja.


Amúgy meg Nero esetén elindítod a nero burning Rom-ot, ott a felső menüsorban válaszd a CD-DVD író/CD kép felírás parancsot.

2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy jó ha berakom daemonnal virtuálisan egy G: meghajtóba és neroban dvd másolás és átmásolom CD-re a G-ből. tehát virtuálisból ráirom az igazira
2012. jún. 19. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, úgy is jó.
2012. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on ezer video van ezzel kapcsolatban:

"How to burn windows xp iso" ezt írod be.De minek szeretnéd kiiratni ezt a buherált xp-t?

2012. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 benci20 válasza:

Szerintem töltsd le a Daemon Tools-t: [link]


Csatlakoztasd az ISO fájlt! És kész!

2013. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg lemezt pazarolni erre a buherált sz@rra.
2013. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!