Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya hüttőventillátora...

Đragon65 kérdése:

Videókártya hüttőventillátora nem gyorsul fel magátol semmikor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy felraktam a Speed Fan nevű programot és az lekorlátozta 50%ra a videókártyának a hüttőventilátorának a sebességét. Letöröltem a Speed Fant urja inditottam a gépet de a videókártya ugyna ugy maradt. Elötte mielött felraktam a Speed Fant akárhányszor elinditottam egy játékot mindig felpörgött autoamtán a vidikártya ventillátora.. most azonban nem... mi tegyek?
2012. jún. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ted visza old fel korlátot és utána töröld

amugy nem jó vagy miért törölted?

2012. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom feloldani mert manuálisan lehet csak a Speed Fanba állitani %ban és ha 50% fölé állitom akkor roahdt hangos... játék közbe meg a hang elnyomja ugy nem zavar...
2012. jún. 18. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
biosba nem tudom beállitani?
2012. jún. 18. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg bios t

nemtudhatom milyen a biosod

probálkozhatsz Bios Setup Default al is vagy pedig áramtalanítva (kihuzva) kiveszed alaplapi elemet és igy reseteled biost

vagy pedig Lehet megoldaná az hogy ati drivert letörlöd teljesen újraindit gép

és újratelepited ati drivert

.

valamelyiknek segítenie kell


de speed fan ba semi sincs?

Auto opció pl.? vagy default valami

csak %? akor jó kis progi lehet...

vanak jóféle ventiszabályzó progik (ha vga támogatja és hát ezekszerint igen)

szóval ha egyet leszednél akor lehet azal is viszalehetne álítani

én most neveket nemtudok de ugytudtam ez a speed fan vagy legalábis anak is a neve ugyan ez egy egész jól álítgatható program

de hát akor ez nem az lehet...

2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze ha nvidia akor akak a drivere:D (csak mert ati t irtam)
2012. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy kezd besűrűsödni a kenő anyag és lassan beáll a csapágy. :-)
2012. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már megoldottam ujra raktam a gépet és ugy jó lett :D am nem hiszem h be álna mert vadi uj a gép :DD
2012. jún. 22. 00:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Am eléggé uj fajta BIOS-om van... MSI Z68MA-ED55 (B3) alaplapom van és MSI 6850 1GB DDR5 R6850-PM2D1GD5/OC ilyen vidi kártyám
2012. jún. 22. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!