Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennél a videókártyánál jobbat,...

Ennél a videókártyánál jobbat, erre a pc konfigra?

Figyelt kérdés

A videókártyám Ati Radeon Asus 9600 XT/128 mb. A gyári hűtést kicseréltem, mert hangos volt. Tettem rá egy másik videókártya ventilátort. (Igaz, így meg olyan, mintha a 220 szólna mellettem.)


Amikor (kézalól) megrendeltem, úgy volt beállítva, hogy viszi a CoD 4 féle játékokat is. De még a Doom 3-at sem viszi. (Pedig a doom3 régebbi, mint a Cod4).


Konfig az Everest szerint: ACPI többprocesszoros PC (na de hány magos?),

Intel Pentium 4, 3 Ghz,

Alaplap: IBM 8190NGA,

Alapl. Lapk.: Intel Springdale-G i865G,

Memória: 2x512 mb DDR SDRam (Samsung),

Videokartya: Radeon 9600 xt 128 mb/ AGP,

Merevlemez: Maxtor 80 GB SATA,

Tápegység: Ezt nem tudom megnézni, mert nincs ráírva a tápegységre, meg az everest sem írja ki. De szerintem 300 W biztos van, ha bírja a 3 Ghz procit és az 1 gb ram-ot.


Tehát a radeon 9600-nál jobb VGA-t, ami halkan működik? És elbírja ezt a konfigot?


32 bites gépem van, XP.



2012. jún. 18. 11:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Amikor (kézalól) megrendeltem, úgy volt beállítva,


Mármint a hírdetés szövegében.

2012. jún. 18. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:
AGP-s kártyából nincs nagy választék. 3850, 4650 és 4670 van, ami értelmesebb, és úgy-ahogy vinné a játékaidat, de hogy kaphatók-e még, azt nem tudom. Keress rá, figyelj arra, hogy ne keverd őket össze a PCIe változattal.
2012. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nvidia GForce is jöhet, mert eddig nekem mindig az volt. Csak most van Radeon.
2012. jún. 18. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nvidia nagyon régen nem foglalkozik AGP-s kártyákkal. Esetleg ha egy 6800 Ultrát be tudsz szerezni, az még elfogadható, emezek mind jobbak, amit fentebb felsoroltam.
2012. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!