Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BillenTYÜ zetem s*arakszik...

BillenTYÜ zetem s*arakszik nagyon amióta újra raktam a gépet mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
azóta sokszor angol billentyüre átvált meg capslockot automatikusan benyomja nem tudom miért próbáltam másik billentyüvel ott is és szerintem tuti nem virus mert vagy 2napja van uj windows 7 meg nod32 smart securym van valakinek valami tippjEE? VAN?

#bilentyü
2012. jún. 17. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy tuti nem vírus, de amúgy én sem annak vélem. Lehet a win7 nem kezeli normálisan a billentyűzet driverét. Szoftveresen azt tudnám mondani, bááááááármi lehet, a windows útjai kifürkészhetetlenek.


DEEEE. Ez a Capslock hiba emlékeztet engem valamire. Anno irodában egyszerre két billentyűzet is eljátszotta a Capslock problémát, és mi vírusra gyanakodtunk, mert hát két gépen egyszerre ugye...


Aztán kiderült, hogy a billcsik mentek tönkre. Az egyik egy kb 4 éves darab volt, a másik 2 éves, nem is márkátlan, talán asus, vagy gigabyte már nem emlékszem.

Ami a lényeg, PS2-es billcsik voltak, amint USB-sre cseréltük őket, azonnal megszűnt a hiba.


Azt mondanám, hogy próba gyanánt dugj rá másik billcsit, ha azzal is bajok leszenek, akkor szinte biztos, hogy szoftveres, ha nem akkor hardverhiba.

2012. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!