Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám beüzemelni creativ...

Hogy tudnám beüzemelni creative live cam vista im vf0260 típusú webkamerámat windows 7-en?

Figyelt kérdés

Driver nincs a hivatalos oldalon. Leírások, ilyesmik alapján próbálkoztam. De nem akar sikerülni. :(


64 bites az op.rendszerem. (32 bites drivert van valahonnan).



#hardver #Windows 7 #driver #webkamera #creative live cam vista im vf0260
2012. jún. 12. 00:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
nagyon jó lenne ha valaki csinálna egy videót róla mer amit leirtál abból szart se értek
2013. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Olivér83 válasza:

Sziasztok!


Biztos én vagyok nagyon béna, de hiába követem a leírásaitokat, sajnos nem oldódik meg a probléma.

Mert az Universal Extractor program semmilyen módban nem tudja kicsomagolni a Setup fájlt.

Vkinek vmilyen ötlete mi lehet a hiba?

2013. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Leszeded a Vistás Drivert és rámész jobb kattal és tulajdonságok / Kompatibilitási problémák megoldása ott berakod a vistát az után azt h rendszergazdaként indítsa és voálá :DD
2014. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 cl28 válasza:
kösz
2014. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha esetleg ezek után sem menne akkor próbálja meg ezzel.

A hivatalos oldalról letöltjük:

[link] (Nekem ezt a fájt töltötte le: "LCVA_PCDrv_US_1_11_02.exe")


A letöltött fájlra jobb click tulajdonságok --> Futtatása a következő kompatibilis módban: Windows Vista. Leokézzuk aztán meg futtatás és elvileg megy.

(Tesztelve Windows 8.1)

2017. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!