Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott 2 darab RAM az egyik...

Joker10 kérdése:

Adott 2 darab RAM az egyik 1Gb a másik 2Gb (DDR2) együtt nem működnek valami jól, lefagy a gép kékhalál stb: hogy tudnám szinkronizálni a két különböző RAM-ot?

Figyelt kérdés

az 1Gb-os Ram-nak 266MHz a 2 Gb-os RAM-nak 400MHz az órajele

A biosba a RAM mód egy csatornásra van állítva,(gondolom alapból) lehet azt valahol két csatornásra állítani ? vagy mi a gond ? az alaplapom új, Asrock , kezeli a DDR3 RAM-ot is



2012. jún. 11. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az egyik RAM hibás. Egy RAMtesztet lefuttathatnál, mert ettől is lehet kékhalál. Az hogy egy csatornás az attól van, hogy a két különböző RAM nem megy dualba, de ez nem olyan nagy gond...
2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt valami nekem nem tiszta a MHz-vel kapcsolatban.

DDR2-as ramok 266, 400, MHz ????

2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, a 266 és 400 mintha DDR-es lenne...
2012. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
EVEREST-el néztem a RAM-okat. ott az egyik 266 a másik 400 MHz mutat.
2012. jún. 11. 20:30
 5/5 A kérdező kommentje:
jah és igen DDR2 SDRAM mindkettő, legalábbis az EVEREST szerint, de mikor vettem akkor is azt mondták, hogy azok, meg az is van ráírva magára a RAM-ra is
2012. jún. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!