Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van a mai játékoknak...

Miért van a mai játékoknak ekkora gépigényük?

Figyelt kérdés

Szerintem ezt is csak azért csinálják, h minden évben vagy 50-60k-t költsünk a pc-nkre...

Nincs rá remény h ez megváltozik? Így is már ha valaki egy mai játékkal akar játszani, mondjuk medium graphon, lennie kell egy minimum 200 ezres gépének! Pedig NFS mániás voltam! :'(



2012. jún. 11. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jéé, most, hogy mondod. Valóban ott van a logó. De mintha itt lenne a dobozon egy nVidia képecske is. Hm.

Nyilván nem fogják ráírna a játék dobozára, hogy nVidia kártyások jobban járnak.

2012. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Panda Péter ***** válasza:
azért csodálkoztam amúgy, mert az tény, hogy vannak címek, amik ténylegesen jobban futnak NV-n (TWIMTBP maradványok, ugye), de a BF3 pont nem ilyen ha jól tudom. anno úgy volt beharangozva, hogy az első játék amit kifejezetten az AMD Bulldozer architektúrájához igazítottak. meg gondolom GCN-en sem fut épp rosszul.
2012. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Panda Péter ***** válasza:
de amúgy mégis igazad van, csak egy hangyányit, de a csúcs-kepleren jobban fut a bf3 mint a csúcs gcn-en.
2012. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csakhogy a kérdezőnek is választ adjunk:

Remélem nem akarsz évente költeni a gépedre. Nem éri meg hidd el, inkább gyűjtsd össze a pénzt és pár év múlva lecseréled egy, az akkori legújabb technológiával készült gépre.

2012. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!