Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PROHARDVER kitiltás? Miért?

PROHARDVER kitiltás? Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam a PROHARDVER fórumára, mert a tápegységemmel kapcsolatban akartam feltenni egy kérdést.

Nyitottam egy témát, leírtam hogy mi a probléma, alá leírtam a kérdéseimet, és kiírtam a témát. Utánna vettem észre, hogy az egyéb hardvereken bellül az egerek kategóriába nyitottam, és azonnal bocsánatot is kértem miatta kommentben. (kezdő vagyok, nem tudtam kiigazodni a fórumon....)

Ma gondoltam, megnézem a válaszokat, hátha írtak valami értelmeset, és ezt dobta ki bejelentkezéskor:

[link]


Most mégis mi rosszat csináltam ? Nem olvastam el a szabályzatot az igaz, de semmi illetlen dolgot nem tettem, és nem is káromkodtam... ez most csak a rosz helyre nyitás miatt van ?



2012. jún. 11. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a szabályok nem pontos ismerete nem mentesít azok betartása alól.
2012. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csiß ***** válasza:
32%
Szerintem ezt töllük kéne megkérdezned.Keress egy email címet amire írhatsz nekik.
2012. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a témámat: [link]


Elolvastam a szabályzat "amit tiltunk fórumunkban:" részét, és semmi olyasmit sem találtam, amit megszegtem volna. Írtam a hivatalos facebook oldalukra, remélem kapok választ.

2012. jún. 11. 16:04
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
47%
ha mondasz egy felhasználót, meg tudom nézni hogy milyen indokkal tettek ki.
2012. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Panda Péter ***** válasza:
35%

"Kérlek, hogy válassz másik nicket és azzal térj vissza!"

ez volt a hivatalos indoklás. rohadtul meg is értem, mivel egy darab betűt nem tartalmazott a nickneved.

2012. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A linkelt témánál rámész a profilomra, és láthatod. Ezt írja:


(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)


Sorozatos sértés ? Regisztráltam, és kiírtam ezt... max. 1-et sérthettem meg azzal, hogy rossz kategóriába nyitottam, mert nem tudtam kiigazodni a fórumon. Azt hittem hogy az "egyéb hardverek"-be nyitom, erre annak az alkategóriájában nyílt meg.

2012. jún. 11. 16:14
 7/11 A kérdező kommentje:

"Kérlek, hogy válassz másik nicket és azzal térj vissza!" ezt hol olvastad ? Én sehol sem láttam. Tehát ez a bann csak erre a felhasználóra terjed ki, és csak a nevem miatt ? Sok helyen használtam már ezt a nevet, nem gondoltam hogy bárkinek bármi rosszat is jelenthet... egyszerűen nem jut eszembe normális név.

Akkor ha most regelek egy másikat, akkor azzal nyugodtan fórumozhatok ?Alapelvek között ott van, hogy többször regisztrálni tilos.

2012. jún. 11. 16:16
 8/11 Panda Péter ***** válasza:
35%
ez sablon szöveg, mindenkinek ezt írják akit véglegesre kitettek, a 0 hozzászólásos kamuregeknek is. válassz egy normális nevet és regelj vele újra. azt hiszem az ilyen minden normális fórumon alapkövetelmény.
2012. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi hogy válaszoltál :)
2012. jún. 11. 16:19
 10/11 Panda Péter ***** válasza:
8%

[link]


válassz olyan nevet, amiben nem csak speciális írásjelek, hanem mondjuk betűk is vannak.


az újraregből nem hiszem hogy baj lesz, mivel csak több AKTÍV nick-ed nem lehet, és általában csak a notórius visszaeső trollokat szokták IP cím alapján szűrni, de ha tartasz tőle, írj egy hsz-t ebbe a topikba: [link]

olyasmi szöveggel, hogy "sziasztok, én voltam ez a felhasználó (linket szúrj be), és ezzel a mostani nevemmel szeretnék fórumozni, blabla, nem többszörös reg".

2012. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!