Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek Töröljem le a...

Szerintetek Töröljem le a windows 7-et és tegyem fel az xp-t? Mert meg van a 2gb-ram meg 2 magos proci is de lassú a gép! Vga 1gb

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a win7 miatt lenne lassú a géped.
2012. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez múlik azon is, hogy milyen az a proci, és milyen az a vga... Egyébként nem kellene lassúnak lennie. Egy idő után belassul, de takarítsd ki, mint fizikailag (portalanítás mindenhol) illetve mint szoftveresen (CCleaner, Advanced System Care 5, Defraggler vagy vmi más töredezettségmentesítő használatával).
2012. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászólónak írnám , hogy a Win7 töredezettség-mentesíti magát automatikusan a háttérben .
2012. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az lehet, csak az kevés. Én naponta szoktam, így semmi baja sincs, ráadásul a defraggler csak pár mb és nagyon jó! Jobb, mint a winhez adottak.
2012. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az biztos h nem a win7 miatt van...:P
2012. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!