Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor lesznek kaphatóak az új...

Mikor lesznek kaphatóak az új AMD Brazos 2. 0-ás gépek, amikbe már HD7000-es videókártyák vannak? És kb. mennyibe fog fájni egy olyan darab?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 10:29
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
hát a brazos 2-ben csak névre lesz hd7000-es GPU, mert az architektúrát biztos nem kapják meg. az intel szarakodása miatt a brazos utódja csak kisebb ráncfelvarrásokat kap.
2012. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy Radeon 7310 ugyanolyan szar lesz átnevezve is, mint egy 6310.
2012. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
a szar relatív, a brazos nem játékra való. az atom-hoz képest a kis brazos közel sem szar.
2012. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak a grafikus vezérlőt értékeltem, bár tudom, hogy amire szánják, arra jó. Amúgy magában a Brazosban sem lesz nagy előrelépés.
2012. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:
konkurencia nélkül nem is csoda. ha ez is elveri az új atomot (is), akkor teljesen felesleges egy köztes utódot fejleszteni hozzá. asszem talán Deccan lesz az utódja, BD modulokkal, meg talán vliw4-es GPU-val, mint a trinity-nél.
2012. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Atomot inkább ne is emlegessük...1x volt vele dolgom, annyi elég is volt :D
2012. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!