Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én régen vettem játékra egy...

Én régen vettem játékra egy bivaly erős procit. Ahhoz keresek alaplapot . Több infó lent!?

Figyelt kérdés

A procim ilyen: [link]


alaplapot szeretnék hozzá vásárolni mert eddig csak a dobozba pihent a processzor.

Egy nagyon jó gamer az az játékos alaplapot keresek !!!!!

Hangsúlyozom gamer alaplapot !!!!! kb 120-at szeretnék rászánni de nem baj ha több nem 1 évre veszem!!!


Köszönöm elöre is a válaszokat!!!

Hangsúlyozom (gamer alaplapot szeretnék!)


MEgköszönném a minnél hamarabbi válaszokat mert egy kicsit sietnék mert kiszeretném probálni.



2012. jún. 10. 22:30
1 2
 11/15 Panda Péter ***** válasza:

"Az ember önző, mohó, és buta, végtelen birtoklási vággyal."

csak a magad nevében beszélj plz, a társadalom többi tagjára ne vetítsd ki az általánosításaid, kösz ;)

2012. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 flr. ***** válasza:

Hűű olyan jó Gamer íróasztalt vettem az IKEAban:D:D


Kérdező megveszed a legdrágábbat azt cső.

2012. jún. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez sajnos igaz a társadalom többi tagjára is, akármilyen szomorú...ha nem lenne, nem itt tartana a világ, de ez már nagy filozófiai irány :)
2012. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Panda Péter ***** válasza:
hát nem tudom, lehet engem is megrészegítene a sok pénz, de jelen fejem szerint nem vennék feleslegesen erős gépet, ha nincs rá szükségem.
2012. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ASUS ROG Ranpage, vagy Sabertooth, Vagy igazából tök mindegy, vedd a legdrágábbat ;) mert a legdrágább a legjobb! Sőt vegyél egy dupla procis alaplapot és még egy ilyen processzor szörnyet, az a tuti. Ez nem lecseszés meg ilyesmi, csak egy olyan ember véleménye akinek az egész gépe került 120k-ba és elégedett vele ;)
2012. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!