Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én régen vettem játékra egy...

Én régen vettem játékra egy bivaly erős procit. Ahhoz keresek alaplapot . Több infó lent!?

Figyelt kérdés

A procim ilyen: [link]


alaplapot szeretnék hozzá vásárolni mert eddig csak a dobozba pihent a processzor.

Egy nagyon jó gamer az az játékos alaplapot keresek !!!!!

Hangsúlyozom gamer alaplapot !!!!! kb 120-at szeretnék rászánni de nem baj ha több nem 1 évre veszem!!!


Köszönöm elöre is a válaszokat!!!

Hangsúlyozom (gamer alaplapot szeretnék!)


MEgköszönném a minnél hamarabbi válaszokat mert egy kicsit sietnék mert kiszeretném probálni.



2012. jún. 10. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gamer alaplap? -.-"


Ezek közül mindegyik jó lesz: [link]

2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Panda Péter ***** válasza:
89%
amúgy megsúgom totál feleslegesen költöttél rá egy csomó pénzt. ahelyett hogy táomgattál volna valami alapítványt vagy mittudomén.
2012. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mért milyen procit kellet volna vennem? ez bivaly erös és munkára és játékra is jó de egy konkrét gamer jó alaplapot nem tudna valaki mondani?
2012. jún. 10. 22:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gamer papírzsebkendőt kérek, mert meg vagyok fázva.
2012. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
120 csak az alaplapra, vagy mindenestul? Mert egy gamer videokartya nem biztos hogy kijon belole.
2012. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
de egy sznob vagy
2012. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Remélem hogy hivatalos gamer egeret és billentyűzetet vettél hozzá, mert gamer kábel nélkül nem lesz kompatibilis.
2012. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Panda Péter ***** válasza:

azt mondom hogy egy kb harmadannyiba kerülő 2500k-hoz képest nem igazán mutat fel bármi perdöntőt, amiért érdemes lenne kiperkálni ennyi pénzt. a számítástechnika sajnos nem így működik, hogy a háromszor annyiba kerülő cucc háromszor olyan gyors, FŐLEG nem a felsőkategóriában.

azt meg megtanulhatnák már a népek, hogy a drága alaplaptól nem lesz gyorsabb a gép. olyan sincs, hogy gamer alaplap. olyan van, hogy tuning alaplap, de az totál más tészta. a gamerek jó részének meg fingja sincs a tuningról, vagy csak szimplán nem is érdekli, de persze az e-pénisz igényeket ki kell elégíteni a drága lappal.

2012. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten ezt is azok találták ki, akiknek nincs pénzük a drága cuccokra. "áá, elég a kisebb is"-Dehogy elég, olyan nincs, hogy elég, csak nincs rá pénzem:)

"Az emberben a belső értékek számítanak, nem a külső"-ezt a csúnyák találták ki.

"Tök jó, hogy sehová nem verem be a fejem"-ezt pedig az alacsonyak.

Ha mindenkinek tömve lenne a zsebe pénzzel, úgyis a drágább cuccokat vennél meg, a sznob hatás felerősödne.

Tuti én sem alapítványokat támogatnék, ha lenne pénzem i7re és ezzel szerintem vagyunk még így egy páran.

Az ember önző, mohó, és buta, végtelen birtoklási vággyal.

2012. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fake, múltkor is valaki kiírt egy konfigot, asszem 2millió ropiért(nembiztos hogy ennyi,de drága), abban is tesla videókari volt.

A kérdező unatkozik, mert mért pont gamer alaplapot akar?

Asustól van egy ROG(Republic of Gamers) alaplap,vegye meg azt,költse csak a pénzét hülyeségekre..

2012. jún. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!