Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen laptopnak számít...

Ez milyen laptopnak számít most? Jó/rossz?

Figyelt kérdés

HP Compaq nx9420.

Proci: (Genuine Intel(R) CPU T2500 @ 2.00GHz)2 mag, magonként 2,0 Ghz

1Gb ram

ATI Mobility Radeon X1600 (256mb) videokártya.

Milyen gyors? Mire hsználható? Low grafikán futnának rajta játékok? Pl az öcsém wowozik, az futna rajta? Lehet fejleszteni pl több rammal, vagy új procit lehet tenni bele?



2012. jún. 10. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyélmég 2 giga ramot és egész jó netezésre, de wowhoz egyáltalán
2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:

a processzorok általában nem cserélhetőek laptopok esetében, ott a bővítési lehetőségek elég korlátozottak, pl ramra és hdd-re. (esetleg optikai meghajtóra és pcmcia eszközökre)

Játékra még mindig az asztali konfig az ajánlott. ezen a laptopon meg +1 giga ram mellett kényelmesen megy egy win7 szép felülettel és akaadásmentesen mennek a flash alapú netes játékok, filmek, stb ... de nem egy gamer konfig

2012. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem menne rajta a WOW és a magokat nem szorozzuk be GHz-ek számával!Mennyi pénzed van?A laptop nem játékra való!
2012. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezzel a WoW tökéletesen futna közepes garfikán tapasztalatbl tudom mert én egy integrál ócska videokártyával 1.25 GB RAM-al és 1.6 Ghz el játszottam.
2012. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétlem 4.!
2012. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na feltettem a wowot tesómnak. Dalába laggol egyedül, minden maxon van csak a view distance van levéve a minimumra. Asztali gépet szeretnék énis, csak nincs rá pénzem, mert nincs vevő erre a gépre:D Cserélni is akartam már, de végül nem lett belőle semmi. Ha valaki tud érte asztali gépet akkor bármit meghallgatok:D
2012. jún. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!