Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel?

Miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Van egy ujjlenyomat olvasós laptopom. Újra kellett telepítenem a win 7-et, és nem tudom vele megtanítani azt a két ujjamat, amit előzőleg. Bármelyik másikat igen, de azt a kettőt, amivel eddig ment, azt nem. Mitől lehet? Lehet a gép, biosban, vagy akárhol mentette? HDD törölve lett partició is, formáztam, ahogy kell... Ötlet?

2012. jún. 10. 16:57
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Gyanítom, hogy ezeket az információkat a bios tárolja, nem a merevlemez, mint ahogy minden ilyesfajta biztonsági kódot, ami a gép zárolására vonatkozik, (pl HDD lock)
2012. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És szerinted ez törölhető valahogy? Vagy format előtt kellett volna?

2012. jún. 10. 17:02
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
A formázással csak a merevlemezt törlöd. A BIOS biztonsági beállításai közt kellene körülnézned és ott "kikapcsolni, vagy átállítani" igazából ez csak ötlet, mert még nem találkoztam szemtől szembe ezzel a technológiával.
2012. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen laptop? Lenovo?

A fingerprint programban nézz szét, itt tudod megváltoztatni.

2012. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hp probook
2012. jún. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!