Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a régi "vinyóma...

Nem ismeri fel a régi "vinyómat" a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy régi vinyómat, amin elég fontos dolgok vannak számomra és meg akartam nézni őket, de sajna nem ismeri fel ez a szar.

Eléggé láma vagyok a témában, de arra rájöttem, hogy az új kábelekkel ellentétben a régi "ide" típusúval csatlakozna. Ezt be is kötöttem, de sajna semmi nem történt.

A poén, hogy egy annál is régebbit rákötöttem, azt meg bekapcsolás után egyből felismerte és már "g" meghajtóként kezelte. Valami mást is kéne csinálnom, hogy felismerje, vagy alapból szar lehet?


2012. máj. 30. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápkábel okés? Jumper nem kell bele?
2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a winyó egy másik winyoval vagy dvd meghajtóval van közös ide kábelon akkor jumperelni kell
2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Jumper kellett csak bele, mert nem volt rajt, ezt meg nem is figyeltem. A másikról átraktam, így most már működik!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ++ :)

2012. máj. 30. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
:))
2012. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!