Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI-vel összekötöttem a full...

HDMI-vel összekötöttem a full hd tvm de csak az asztalt látom parancsikonok nélkül?

Figyelt kérdés
Mit kjell állítani hogy minden program, internetes oldal, film, játék a TV-n is látható legyenM?

2012. jún. 9. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi probléma, a tv a másodlagos monitor, át tudod mozgatni az egeret rá, ha túlhúzod a monitor valamelyik (alapból valószínűleg a jobb) szélén (és vele együtt a filmet lejátszó progit is).
2012. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én azt szeretén, hogy amit a gépen csinálok, ugyan azt lássam a tv-men is. Nem megoldható?
2012. jún. 9. 23:08
 3/11 anonim válasza:
hogy minden alapból ott jelenjen meg, az asztalra kattints jobb gombbal, ott Képernyőfelbontás, majd a másodlagos monitort tedd elsődlegessé. (Képernyő : legörgetősáv)
2012. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
előző komment vagyok: ugyanott be tudod ezt is állítani.
2012. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na most jó lett, csak a monitoron meg összenyomódotzt a kép, de a tv-n meg normális... azt meg lehet álíltani hogy a montiro használja az 1280x104-et de a tv meg a rendeset a tv hez?
2012. jún. 9. 23:19
 6/11 anonim válasza:
azt úgy, hogy ugyanaz látszódjon a két képernyőn, nem lehet beállítani, ha belegondolsz, paradox. maximum annyit tudsz tenni, hogyha a fekete csíkok zavarnak, hogy a monitoron beállítod (ha van benne olyan funkció) a képernyő nyújtását. így torz képet fog adni. ha pedig mindkettőn tökéletes képet akarsz, akkor nem tudod ugyanazt megjeleníteni. akkor maradnod kell az alapbeállításon, ahol húzogatnod kell át az ablakokat. remélem segítettem
2012. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nem használtam ezt a funkciót, de úgy tudom van a PC-n a beállításoknál egy Klónozási beállítás. Ezt a beállítást ott találod meg ahol az elsődleges vagy másodlagos monitor kiválasztását tudod bejelölni a Vezérlőpultban - Képernyő - Megjelenítési beállítások módosítása.

Ennek lenne a feladata megoldani azt a problémát amit a kérdező felvetett.

2012. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nézem hogy van nekem control centrerem a vcga-hoz, és ott most a monitorhoz berak 1600x900 at és össze van ynombva a kép eléggé a tvhez meg barak 1920x1080at... akkor nem tudom beállítani h a monitoron jó legyen a kép rendesen, és a tv-n is rendesen szét legyen szedve? Amikor állítottam a monitort, akkor letnütek a programok róla... :S és a kép széthúzott
2012. jún. 9. 23:38
 9/11 anonim válasza:
azért rak be azt, mivel a monitorod valószínűleg az 1600x900 az bírja maximum. mint látod a képarány 1920x1080 nál is 16:9. Ezek szerint tehát egy 4:3 as monitorod van. Én úgy gondolom, hogy külön nem állíthatóak, maximum csak az arányok megtartásával. de abban a control centerben sok érdekesség van, sajnos nem tudom pontosan. ha a monitort állítgattad és eltűntek az ikonok valószínűleg az történt, hogy elállítottad az arányt, és ismét 2 külön képernyőként, áthúzogatásos módszer állt be magától.
2012. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A hangot nem tudom átvninni a tv-re? Mert ott nem szól,m csak a gépnél a hangfal.
2012. jún. 10. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!