Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce 7300 GS videóká...

Nvidia geforce 7300 GS videókártyám van összekötöttem a tv-vel de 1 kis segítség kellene vki?

Figyelt kérdés

összekötöttem működik is úgy ahogy,de:


1.1*re csak az 1ik megy vagy a tv vagy a gép nem lehet h mind2 menjen 1*re


2.mikor átlövöm tv-re nem jegyzi meg a beállításokat az control panelnél így mindig be kell állítani a felbontást ill a színt


3.ha visszalövöm a gépre akkor a színmélyés kb 8bit hiába írja ki h 32 biten van....


köszi előre is


2011. jún. 17. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Csak a másodikban tudok segíteni.Itt úgy tudod mindkettőt használni ha a gép monitorja és a tv is rá van csatlakoztatva a gépre.Tehát két olyan kis csatlakozó kell amibe bedugod a monitor kábeledet.
2011. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobd ki azt a vidikarit , szar , 20 alatt már kb ilyet veszel : engt 240 nekem is olyan volt vagyis nekem 7200 GS de nagyon szarvolt
2011. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

netezésre ill filmezésre sztem elég ez a kari...


ill lenne még1.....és azt lehet h a tv-n a film megy de én tudok a monitoron böngészni?

2011. jún. 17. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyant nem tudsz, hogy közben böngészel...! Ez épp arra való, hogy a tv-re vetíti ki a képet. Vagyis a tv-re is. Így a tévén is ugyan azt látod amit a monitoron. Tehát ha filmnézés közben netezel akkor a tévén nagyban nézheted hogy épp mit böngészel!:D
2011. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem biztos, hogy igaz. Nekem volt régen egy Radeon 9200 SE kártyám, ami simán tudta azt, hogy a TV-kimeneten (tehát a TV-n) film ment, a monitoron meg neteztem. Be kell kapcsolni a második kimenetet is, valahol a képernyő-beállításoknál.
2011. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!