Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 5560?

Acer Aspire 5560?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen? Van valakinek ilyene, ha igen tapasztalat? Netezésre kissebb játékokra (CS 1.6, CoD, Gta) lenne szerintetek?
2012. jún. 9. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Én a videókártya miatt nem ajánlanám első sorban. Bár dedikáltnak van feltüntetve, a Radeon G-szériája mégis az integrált szintet éri csak el. Ezen az áron (ha jól látom 100-110 ezer) már jobb gépeket is lehet kapni. Ha kisebb játékokra is gondoltál, jobban futnának egy másféle kártával.


Ha ez már a maximum ár amit fizetni tudsz, és nem bánod ha megmarad 10 ezer forintod ezt tudom ajánlani: [link]


Ha pedig rá tudsz szánni még egy kis pénzt:

[link]


Ez a Toshiba például szerintem jó. Ha esetleg vársz még valami ilyet, körülnézhetek, csak írj!

2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen a grafikus része elégy gyenge...

De nem tudom a kissebb órajelű proci nem rontaná le az erősebb videókártyát?

2012. jún. 10. 06:57
 3/3 anonim válasza:
úgy gondolom hogy annyival nem gyengébb ezeknek a processzora hogy hétköznapi használt közben ez feltűnjön neked.
2012. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!