Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működik egy transmitter...

Tóth Aurel kérdése:

Hogyan működik egy transmitter? És ha tudtok max 3K ért példát linkelni megköszönném .

Figyelt kérdés
Van egy MP4-em . ( Meg ha veszek, lesz egy transmitterem :D )Úgy képzelem el hogy USB-vel összekötöm a két eszközt majd a kijelzőn beállítom a frekvenciát .Majd a mini-hifimmel rámegyek ugyan arra a rádió jelre és elvileg hallani fogom az MP4-ről elindított muzsikát . Így működik vagy kell e még trükközni ? És milyen trans.-t vegyek ehhez a művelethez ???
2012. jún. 9. 19:24
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha össze tudod kötni a lejátszót a transmitterrel, akkor nincs akadálya. Mondjuk nekem nincs ilyen, de azt hiszem olyat láttam, ahol nem usb-vel kötöd össze, hanem jack kábellel már a hangot lehetett a transmitterbe vinni. Bár biztosan van millió fajta.

Egyébként a transmitterrel nem egy szuper hangminőség lesz, nem lehet eleve az mp4 lejátszót a hifire kötni? Én használtam így, jack-2rca kábellel kötöttem össze őket.

2012. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Trükközni nem kell, de nem azt fogod hallani, amit az mp4-el lejátszol, hanem a transzmitter háttértárként fogja felismerni az mp4-et, és mintha pen-driveról válogatnál, játszaná le a zenéket.

Drágábbak között van bluetooth kapcsolatra képes, vagy akár telefonkihangosítóként is használható.

2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit utána néztem . olyan kéne ahol jacket trákötöm MP4 re és nem szivargyújtóval hanem elemmel működik .
2012. jún. 9. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltam, amit legendavagyok01 írt. Ha van rajta jack in, az úgy működik, ahogy leírtad.
2012. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!