Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GPU diódám 103 celsiuson...

A GPU diódám 103 celsiuson van. És elég gyakran leáll. Emiatt?

Figyelt kérdés
GPU dióda (MemIO) 104 °C (219 °F)

2012. jún. 8. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azigen.104 fok az egy kicsit forró.Passzív hűtéses vagy mi?
2012. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ja elég forró...

Milyen az a passzív hűtés? :)

2012. jún. 8. 21:36
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak ez az egyetlen érték ilyen magas ... a többi elfogadható.De ez folyton ilyen sok :/
2012. jún. 8. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
104 fok? Az igen nekem 100 fokon adta meg magát az 1 hetes laptopomban az intel core i5 proci mert szarul csinálták meg a hűtést de aztán új ugyan olyan laptopot kaptam helyette
2012. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Passzív hűtéses videókártyáknak nincs ventilátorjuk


Igazából idézőjelbe kellett volna tennem ezt a kifejezést mert olyan nincs hogy passzív hűtés,ez olyan mintha azt mondtam volna hogy passzív focizás :D Még anno a sulimban mondta a tanár ezt a kifejezést,nem tudom hogy mennyire elterjedt máshol

2012. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez van rajta mert a gyári már tönkrement..

Amúhy hd 5770 a VGA.

Az elöbb újraindítottam akkor meg az alaplap integrált kártyája(AUX)ugrott 100 C re -.-

2012. jún. 8. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csalnak a szemeim akkor az egy passzív hűtő


Ezért jók a ventilátoros videókártyák,azok jobban hűtenek viszont a passzív hűtéses videókártyákat azért szeretik mert zajtalan

2012. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rakj rá egy 12 cm-es ventit, már olyan 600-as fordulaton is sokat segít rajta, és nincs annyi hangja
2012. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!