Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek lesz valami így a...

Szerintetek lesz valami így a géppel?

Figyelt kérdés
Ugye ott lent a bekapcsoló gombnál van elvileg 2 LED (régebbi gépeknél). Az egyik a H.D.D LED a másik pedig a Power LED. Szerintetek ha bármelyiket is kikötöm attól rendesen fog tovább működni a gép ? Mert a végén olyan csatlakozó van amit itt nálunk egyik boltban sem lehet kapni és pont olyan kéne. Ja és szerintetek melyiket érdemesebb kikötni ? Szerintem a Power LED-et mert ugye az csak annyi, hogy amikor be van kapcsolva a gép az világít/villog. De azt én LED nélkül is tudom, hogy mikor van be/ki kapcsolva a gép.

2012. jún. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
fölösleges kikötni nem fogyaszt annyi áramot hogy érdemes legyen. De ha azért kell hogy este menjen a torrent és ne lássák akkor egy szikszalaggal beragasztod. :D
2012. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem érted. Nem az a baj, hogy világít. A LED a régi gépemben van benne amit nem használok csak nagyon ritkán. Azért akarom kikötni, mert a végén olyan csatlakozó van ami nekem kell. Olyan mint a banán dugó csak sokkal kisebb. Nekem a csatlakozó kell róla és ugye ha azt leszedem akkor nem lesz bekötve a LED.
2012. jún. 7. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan kiszedheted, nem lesz baj.
2012. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 7. 15:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és van rajta ott alul a LED-ek alatt egy kis hangszóró (speaker). Alapból be volt építve eddig nem is tudtam róle, de sosem szólalt meg. Szerintem aazt is kiveszem mert azon is olyan csatlakozó van és kell még belőle most néztem.
2012. jún. 7. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
azt is kiszedheted főleg hogy nem is szól :)
2012. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan minden. Össze van kötve minden kábel csak azt nem tudom hogyan tovább :) Igazából a gépben lévő ventilátort szeretném a számítógép bekapcsolása nélkül működtetni. Arra gondoltam, hogy USB kábellel kötöm össze és amikor bedugom a gépbe az forogjon.
2012. jún. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!