Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz internetem automatikusan...

Lesz internetem automatikusan az új géppel? Lentebb leírom a részleteket.

Figyelt kérdés

A mostani szolgáltatóm a Full-Táv kft. Kábeles, modemes internetem van (Arris modem egyébként) A mostani gépemet eddig ha leformáztam és az xp telepítésénél a végén kérdezte, hogy kapcsolódik e az internethez a számítógép, csak annyit kellett tennem, hogy kiválasztottam, hogy közvetlenül csatlakozik, és már be is állította magát, kész is volt... Eddig külön lan kártyára ment a kábel, most viszont egy asus p8p67 lap-ba, amibe am is bene van.

A kérdésem, hogy ugyan ezen a gépen Windows 7 ultimate lesz, lesz e itt is úgy netem, hogy csak rádugom a gépre a kábelt, és már mehet is?

Segítségeteket előre is köszönöm!


2012. márc. 16. 11:23
 1/3 cipi8 ***** válasza:
Elvileg működni-e kéne! Nekem is kábeles netem van szintén Arris modemmel és nem szokott gond lenni ha ide-oda dugdosom át másik gépekbe ha éppen javítom valakinek és tölteni akarok rá valamit le! Úgy hogy ne aggódj nem lesz gond és ha be is kell állítani valamit az is pofon egyszerű mint az XP esetében! Ha viszont valami gond lenne akkor fel hívod az ügyfélszolgálatukat és el mondod hogy mi a gond és ott megmondják hogy mi a teendő az esetedben, de valószínűleg erre nem lesz szükséged!
2012. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács ha nincs meg cd-dvd-n az összes driver-ed előtte szedd le netről mert ha a hálókártyádat nem ismeri fel a w7 nem lesz neted.
2012. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kábeles netem van! Modem+wifi (de asztalnál ülök kábellel csatizok mindig) és mikor újrateszem a win7 ultimate-t, mindig van netem! :)
2012. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!