Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a franc lehet a baj megint?

Mi a franc lehet a baj megint?

Figyelt kérdés

miért nem indul be a gépem ???


amikor bekapcsolom a gépe bekapcsol de amikor betölti a windows-ot kikapcsol


win 7 enterprise 64 bit


kivettem a procit hogy megnézem van-e rajkta hővezető paszta mert 80 fokos szokott lenni netezés közben de amikor visszaraktam már ezt csinálta a gép és azóta sem iundul be már vagy legalább 5x levettem a hűtőt és megnéztem hogy jól van e berakva és jól van de nemértem hogy akkor miért csinálja ezt amúgy procim intel pentium 4 630 ????? légyszi segítsetek az lehet a baj hogy leesett a processzor a földre ja igen most ma rendeltem meg az új processzort intel pentium dual core E5700-as és ha majd megjön és beviszem pc boltba akkor belerakják illetve megcsinálják ???? mit csináljak vele hogy működjön legalább míg megjuön a másik ??


2012. jún. 6. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
attól még nem lesz nagy baja, ha leesik, de a hűtőt rendesen rakd rá, meg használj vmi ventilátort (kézi vagy vmi) mert nem vmi normális, hogy netezés közben felmegy 80°C-ra
2012. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de most mért nem indul be a gép ??????????????
2012. jún. 6. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
win 7 enterprise 64 bit ez a baja
2012. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted ,?
2012. jún. 6. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ultimate 64 bit vagy 32bit jobban menne egyébként is, vagy xp-t rá, amíg nem lesz meg az új proci
2012. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A P4 630 egy hőerőmű, terheletlenül is 60fokon mozog, a gyári hűtőjével a 80 is elképzelhető.


Nem hiszem hogy a leeséstől lenne, szerintem mégsincs rajta rendesen a hűtő (főleg a gyári inteles vacakkal lehet szívni, egyszer másfél órán keresztül szoptam mire rájöttem hogy nincs rajta rendesen, holott úgy nézett ki mint ami okés).


A Win7 helyett meg ne tegyél vissza XP-t, teljesen fölösleges, ahogy a verziók közti váltás is. Bőven elég ez a proci hozzá.

2012. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cipi8 ***** válasza:

Nekem ugyan ez a procim van 3,6-ra húzva gyári hűtővel performance módba kapcsolva. Na most nekem terheletlenül 45C 900fordulatú hűtéssel, terhelve max 65C 2700-2800-as fordulattal igaz csak a gépház nincs mert akkor nekem is magasabb a hője de nem 80!


Na most ha a leejtésből nem látszik rajta fizikai sérülés akkor elvileg nem lehet baja. Nézd át hogy rendesen benne van-e a foglalatba illetve a hűtő és a 4PIN táp csatlakoztatva van-e? Meg azért nézd meg a többi kábelt is hogy jó-e minden? Ha ezek után sem jó, akkor türelem, de az újat már inkább ne te rakd be.

2012. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is én fogom viszem el a pc bo.ltba csinálják meg nekem faszásan xDD rakják újra meg rakják bele :D
2012. jún. 6. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2012. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!