Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopomba elromlott az író....

Laptopomba elromlott az író. Le lehet cserélni?

Figyelt kérdés
toshiba satellite a105 s4134

#Toshiba #matshitadvdromuj841s
2012. jún. 5. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.

A konkrét típust nem ismerem de általában az alján az író mögötti szerelő panelt leszeded, egy csavar tartja az egészet, és utána ki lehet húzni.

2012. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
dee bármilyenre le lehet cserélni vagy csak a hozzá való íróra? mert ebbe MATSHITA DVD-ROM UJ-841S van.
2012. jún. 5. 18:00
 3/12 anonim válasza:
Bármilyenre le lehet cserélni csak a csatlakozása egyforma legyen. (nem ismerem annyira a laptopokat)
2012. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A csatolója a lényeg. a régebbi laptopokban PATA csatolós, az újabbakban SATA csatolós írók vannak. A legegyszerűbb ha kiszeded, elviszed a boltba, hogy ilyen kell.

A márka teljesen mind1 egyen méret mind. Esetleg a kialakítás miatt az előlapját kell cserélni a régiről az újra, de azt simán le lehet pattintani

2012. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és lyet hol lehet kapni? (számitástechnika bolt?)
2012. jún. 5. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bármely szám.tech. boltban kapsz notebook írót,

gondban akkor leszel, ha a régebbi PATA csatolója van, azt már nem nagyon kapsz.

Utána néztem a laptopodnak, sajnos nem találtam róla információt hogy milyen csatolója van az írónak, viszont ilyen kifejezéseket találtam mellette hogy integrated, meg fixed.

Lehet hogy ez azt jelentené, hogy nem lehet kiszedni? Csodálkoznék, ilyennel még nem találkoztam.

Végül is ha minden kötél szakad, vehetsz egy USB-s külső írót is, árban nagyjából ugyan ott van.

2012. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt is lehet kapni számtech. boltban?
2012. jún. 5. 19:29
 8/12 A kérdező kommentje:

néztem én is kb. 10 ezer forint, annyit még rászánnék.

csak hol lehet kapni?

2012. jún. 5. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Szám.tech boltokban.

Pl. [link]

2012. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
abony környékén kéne (szolnok mellett van)
2012. jún. 5. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!