Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roccat Lua jó egér lesz?

Roccat Lua jó egér lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Belépőszintű gamer egér oldalsó gombok nélkül.

Roccat nem szokott szutykokat gyártani, valószínűleg az érzékelője, gombjai kiválóak lesznek.

Nekem az oldalsó gombok hiányoznának.

2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem az nem zavar,mert régen oldalgombos egerem volt,de elromlott.aztán egy gagyi laptop egeret használok most és hozzászoktam hogy csak 3 gomb van
2012. jún. 4. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

"Roccat nem szokott szutykokat gyártani"

Erre az új, és régi Kone is remek példa, hogy igen(pedig elvileg ez a legjobb egere).

"valószínűleg az érzékelője"

Az a Pro R2 izé se mondható valami csodának.


Kérdező nem lesz jó egér.

Persze végre nem egy csicsás, millió dpi-s kacat, de ettől független nem lesz az ajánlott kategória.


Egy Microsoft Whellmouse 1.1-el jobban jársz, ebayen kapsz olcsón.

2012. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:
20%

roccatnak a taito padja jó, az egerei szutykok.

hatalmas +1 a WMO-ra. link itt: [link]

2012. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egy ismerősömnek van Kone, annak az egérnek semmi baja szvsz.
2012. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Töredékéből az árának jobb egeret tudok venni mint az. Én nem azt mondom, hogy rossz(ergo hibás), csak épp szar szenzorú, és túl is van árazva.


Ezt meg linkelném is, azzal aki meg írta nem hiszem, hogy sokan össze vesznének egér témában(úgy, hogy ők jöjjenek ki jól): [link]

2012. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az/minőség mutatóról nem volt szó, egy logitech g400 leveri a maga 10k-s árával, nem ez volt a kérdés:)

Annyi, hogy önmagában, mint egér, használható, csak nem ér annyit.

A Roccat Kave 5.1 is egy nem rossz füles,(jónak túlzás nevezni), csak durván túlárazott, és egy Siberiat meg sem közelít, ami olcsóbb.

2012. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!