Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen rohadt drága a...

Miért ilyen rohadt drága a DDR2-es RAM?

Figyelt kérdés

4 giga DDR2 800 lenne kb. 20000 forint. Lassan olcsóbb lenne AM3-as alaplapot + DDR3-as RAM-ot venni.


Igazából nem akarok bővíteni, tehát ne menjünk bele a megéri/nem éri meg, szabad-e/kell-e/mennyit használ ki a gép/stb. vitákba. Csak felmértem, mennyibe kerülne 4 gigáról 8-ra bővíteni, és meglepődtem.



2012. jún. 2. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 7550 ért vettem 2gb-t. Mondjuk én Erdélyi vagyok.
2012. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem gyártják, ezek már raktárról jönnek.
2012. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pcguru22 ***** válasza:
Azt nézd meg milyen drága egy sima ddr-es ram!!!PfúúúúXD
2012. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 giga DDR kb. 5-6000 forint, ugyanaz a kategória, szinte egy árban vannak. Épp ezért lepődtem meg. A DDR már alig használt, nagyon elavult. A DDR2 viszont valószínűleg a legelterjedtebb jelen pillanatban. Még akkor is, ha új gépekbe már nem rakják egy pár éve.
2012. jún. 2. 19:43
 5/6 pcguru22 ***** válasza:
ezaz hogy elavlt szar a sima ddr és mégis 5-6ezret elkérnek érte....amgy már lehet simán mondani hogy a ddr2is elavult ezért drága mert raktárról dobálják ki ami még megmaradt
2012. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lordvipi válasza:

én nem is értem h akinek ddr1-2-je van az miért nem vált át ddr3 vagy ddr4re? miért olyan ramot akar venni ami már 20éve kiment a divatból és nem is gyártanak már olyat akkor miért vannak az emberek meghalva érte?

mert mint sebességben teljesítményben le van maradva minden normális ramtól van nekem is ddr1 és ddr2 es ramom itt porosodik a polcon nosztalgia céljából h a régi időkben milyen szar is volt a gép xD

2017. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!